Bloog Wirtualna Polska
Są 1 269 764 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Los santos

czwartek, 21 grudnia 2006 12:29
1. Intro
Nagroda: Brak

Ta część misji w Los Santos to nic innego jak wprowadzenie. W tej misji, gdy po pięciu latach odsiadki w Liberity City wracamy do rodzinnego miasta zostajemy witani przez trzech skorumpowanych policjantów – Pulaskiego, Tenpenny’iego oraz Hernandeza. Po krótkiej pogawędce i przejażdżce wysadzają nas na terytorium wrogiego gangu. Tutaj będziemy musieli wziąć stojący rower i dojechać do rodzinnego domu w Ganton. To w zasadzie koniec misji :]

2. Big Smoke
Nagroda: Respect +

Ta misja zaczyna się odrazu po poprzedniej (tj. tuż po wejściu w czerwony obszar). W domu spotykamy Big Smoka. Potem jedziemy na cmentarz, gdzie spotykamy Sweet’a, Kendl i Rydera. Przyjeżdża jednak samochód Ballas’ów i razem z kumplami na bmx’ach musicie uciec na Grove Street. Zadanie to nie jest trudne, ponieważ łatwo jest zgubić wrogi gang. Tutaj prócz respektu, który został zwiększony - nagrodą jest także możliwość zapisania gry w domu Carla.

3. Ryder
Nagroda: Respect +

Tym razem ty i Ryder wybieracie się na przejażdżkę po mieście. Na początek odwiedzacie miejscowego fryzjera, gdzie należy zmienić fryzurę. Następnie idziecie na przekąskę do pobliskiej pizzerii. Gdy zjesz Ryder wejdzie i zacznie grozić ekspedientowi bronią. Ten jednak ma shotguna ;) Wsiądź więc szybko do samochodu i zawieź Rydera. Oprócz podwyższonego respectu nagrodą jest także możliwość korzystania z usług fryzjera i Fast Food’ów.

II. Sweet

1. Taggin up the turf
Nagroda: 200$, Respect +

Zadanie zleca ci twój brat. W tej misji musimy zamalować tagi Ballas’ów. Na początek weź stojącego przed domem GreenWood’a i pojedz w wyznaczone miejsce. Tam Sweet pokaże ci jak używać spray’a. Następnie znajdź oznaczone kolorem zielonym na radarze Tagi i zamaluj je. W kolejnym etapie misji musisz wsiąść do auta, podjechać trochę i zamalować kolejne tagi. Może być z tym trochę problemu, bo jednego z nich pilnuje dwóch Ballas’ów. Możesz rozegrać to na 2 sposoby. Pierwszy sposób to potraktować ich ze spray’a a drugi to zamalować szybko i zwiać. Gdy już zamalujesz wszystkie tagi podwieź Sweeta pod dom. Po tej misji na piętrze twojego domu pojawia się spray.

2. Cleaning The Hood
Nagroda: Respect +

Na początek podjedz z Ryder’em do domu B’Dup’a. Następnie podążajcie do wyznaczonego miejsca i zabijcie dealer’a który sprzedaje dragi twoim chłopakom. Gdy już go zabijesz weź kij baseballowy i jedzcie do pewnego mieszkania w Idlewood. Ballas’y mają tam impre narkotykową. Zacznij od zabicia gościa z kijem baseballowym. Potem będzie już łatwo, ponieważ nie mają żadnej broni. Potem tylko wróć, na Grove Street.

3. Drive-Thru
Nagroda: 200$, Respect +

Tutaj jedziemy z kumplami do Cluckin’ Bell, na przekąskę. Jednak zostajemy ostrzelani przez samochód Ballas’ów. Potem musimy gonić wrogów, a reszta paczki zajmie się strzelaniem. Jeśli ich samochód zacznie się palić, poczną z niego wyskakiwać i wystarczy ich przejechać. Broń przydałoby się pozbierać. Całą misję wykonaj tak, by Ballasi nie mogli dojechać do celu. Potem odwieź Sweeta i Rydera do Ganton, a Big Smoka do jego domu w Idlewood. Po misji zadzwoni Sweet i od tej pory będziesz mógł korzystać z siłowni.

4. Nines And AK's
Nagroda: Respect +

Ty i Big Smoke udajecie się do Emmet’a. Będziesz tam ćwiczył strzelanie. W zadaniach chodzi o rozwalanie butelek, a potem trafienie w bak samochodu, by wybuchł. Potem musisz odwieść BS’a do jego domu. Gdy wykonasz zadanie zadzwoni do ciebie Sweet i poinformuje cię, iż musisz się ubrać w kolorach waszego gangu (na zielono).Od tej chwili możesz zaopatrzyć się w ubrania w sklepach Binco. Po tej misji będziesz mógł, co jakiś czas zaopatrzyć się u znajomego fanatyka broni w pistolsa.

5. Drive - By
Nagroda: 500$, Respect +

Zadanie w pewnym sensie podobne do trzeciego. Ty i ważniejsza część gangu jedziecie w wyznaczone miejsce. Teraz musisz jeździć tam gdzie są Ballas’y. W tej misji także tylko sterujesz a przyjaciele zajmują się strzelaniem. Uważaj jednak na „życie pojazdu”, które bardzo szybko spada. Gdy rozwalisz już 3 grupy Ballas’ów dostajesz 2 gwiazdki policji. Teraz jedz do Pay ‘n’ Spray, przemaluj się i jedź do domu.

6. Sweet’s Girl
Nagroda: Respect +

Sweet i jego dziewczyna zostali uwięzieni w mieszkaniu w Willowfield przez gang Seville Boulevard. Musisz się spieszyć, ponieważ chcą ich zabić, a pasek życia Sweeta spada stosunkowo szybko. Najlepszym sposobem wydaje mi się, jest rozjechanie możliwie jak największej ilości gangsterów (co jest dość trudne, ponieważ odskakują i strzelają w ciebie) a nie przejechanych rozwalenie już przez broń maszynową. Gdy skończysz z nimi najlepiej pozbieraj kase i broń. Potem tylko skołuj wózek i zabierz brata wraz z dziewczyną do Ganton.

7. Cesar Vialpando
Nagroda: Dwa razy tylko, ile postawiłeś.

Sweet każe ci się wybrać do pewnego gościa, który da ci low-ridera z hydraulicznym zawieszeniem. Będziesz musiał stuningowac go w garażu za tobą. Potem musisz pojechać na zawody taneczne low-riderów. Gdy przybędziesz na miejsce podejdzie do ciebie twój przeciwnik, z którym będziesz musiał ustalić, o jaką kwotę walczycie. Teraz naciskać musisz klawisze, gdy te pojawią się w kółku. Oto ich rozkład:
Strzałka w górę - 8 na klawiaturze numerycznej
Strzałka w dół - 2 na klawiaturze numerycznej
Strzałka w lewo - 4 na klawiaturze numerycznej
Strzałka w prawo – 6 na klawiaturze numerycznej
Im celniej będziesz to robił, tym więcej zgarniesz punktów. Potem poznasz chłopaka twojej siostry - Cesara.

III. Big Smoke

1. OG LOC
Nagroda: Respect +

Tutaj przyjaciel gangu, ty i brat jedziecie pod więzienie, by spotkać się z raperem OG LOC’iem. Następnie pojechać musicie pod dom Freddy’iego - człowieka, który kiedyś ukradł LOC’owi rymy. Po krótkim filmiku owy gość wsiada na motor i stara się uciec. Twym zadaniem po raz kolejny jest tylko kierowanie, kiedy Jeffrey (OG LOC) będzie strzelać. Zabicie Freddy’iego podczas jazdy jest najprawdopodobniej niemożliwe. Po prostu musisz dojechać do końca trasy, gdzie koleś zsiądzie z motoru i będzie w ciebie łatał. Uważaj jednak, ponieważ w tym właśnie miejscu będzie na ciebie czekało kilku Vagos’ów. Na początek zabij Freddy’iego a resztą się zajmij potem. Na koniec zawieź rapera do pracy w Burger Shoot’cie, gdzie jak on twierdzi jest „Inżynierem od spraw higieny”, a on po prostu myje kible ;) Po tej misji będziesz miał możliwość wykonywania zadań dla owego rapera.

2. Running Dog
Nagroda: Respect +

W tym zadaniu ty i BS jedziecie na spotkanie na terenie Vagos’ów, gdzie macie spotkać się z meksykaninem. Jednak na miejscu spotykacie dwóch nie najmilszych gości. Jednego zabije Smoke, drugi będzie dla ciebie. Najlepiej rozwalić go szybko, ponieważ potem wsiądzie do samochodu, a wtedy będzie już trudniej. Misja jest stosunkowo łatwa.

3. Wrong Side Of The Tracks
Nargroda: Respect +

Na początek musimy zabrać Smoka do Unity Station. Tam zobaczycie jak kilku członków Los Santos Vagos wskoczyło na pociąg. Razem ze BS’em wsiadacie na stojący obok motocross i jedziecie za pociągiem. Musisz jechać jak, by Smoke mógł swobodnie zdejmować jednego za drugim. Uważaj jednak na przeszkody na drodze! Na początku Vagos’i zniszczą stojący na twojej lini samochód, potem pociąg będzie jechał twoim torem i ogólnie będzie trochę tego. Pamiętaj, że musisz to załatwić zanim pociąg dotrze do mostu kolejowego do Las Venturas. Wielu osobom ta misja sprawia problem, ponieważ Smok nie strzela zbyt celnie. Staraj się jechać w takiej odległości od pociągu żeby Smokowi było jak najwygodniej oddawać strzały. Na koniec po prostu musisz odwieść przyjaciela do jego domu.

4. Just Business
Nagroda: Respect +

Jedna z najtrudniejszych misji w Los Santos. Na początek ty i Big Smoke musicie pojechać do DownTown. Gdy już tam dojedziecie wejdź do zaznaczonego na radarze biurowca. Będzie tam wielka strzelanina z ruskami. Wybij wszystkich, a potem pozbieraj broń, weź kamizelkę i idź do góry. Na dachu będzie to samo, co niżej, więc zebrana broń się przyda. Gdy już rozwalisz wszystkich weźmiecie stojący nieopodal motor i zaczniecie uciekać. Tym razem Smoke kieruje, a ty strzelasz. Uważaj jednak na „życie motoru”, ponieważ bardzo szybko spada. Na drodze będzie bardzo wielu wrogów, więc umiejętnie ściągaj ich. Na początek niszcz motocyklistów, ponieważ oni mogą ci najbardziej zaszkodzić. Potem BS zatrzyma się koło blokady, którą będziesz musiał szybko rozwalić. W końcu twój koleś skręci do kanału. Ciągle zadanie będzie polegało na niszczeniu żywych celów. Gdy już to wszystko zrobisz BS skręci do wąskiego tunelu gdzie ściągnąć będziesz musiał kilku ruskich, potem jeszcze pare strzałów do beczek i koniec.

IV. Ryder

1. Home Invasion
Nagroda: Respect +

Misję zacząć możemy tylko w godzinach od 18:00 do 20:00, aczkolwiek i tak zadanie rozpocznie się o 22:00. Tym razem musimy ukraść broń z domu pewnego gościa. Tuż po rozpoczęciu misji pokaże się czas, który pozostał do zachodu słońca. Weź czarnego vana i udaj się Ryderem do miejsca zaznaczonego na mapie. Gdy już tam dotrzesz, ty wchodzisz do domu, a Ryder zostaje na czatach. W momencie wejścia pokazuje się licznik hałasu. Teraz ostrożnie ukradnij trzy skrzynki z bronią ( czwarta - w pokoju faceta jest nieobowiązkowa). Jeśli nie zbudzisz wojskowego wystarczy ze pojedziesz z ukradzionym sprzętem do miejscowego pasera i misja wykonana. Gdy jednak obudzisz dostaniesz na konto dwie gwiazdki policji i będziesz musiał uciekać, ale misja i tak zostanie wykonana (pod warunkiem że będziesz miał 3 skrzynki).

2. Catalyst
Nagroda: Respect +

Udaj się do miejsca zaznaczonego na mapie (Jefferson), gdzie Vagosi zajęli pociąg. Pomóż kolegom z gangu ich powybijać i pozbieraj broń. Potem wsiądź na pociąg, który tuż potem ruszy. Twym zadaniem będzie rzucanie jadącemu Ryderowi 10 skrzyń w czasie krótszym niż 1:30. Najlepiej rzucać troszkę wyżej niego, ponieważ będzie mu łatwiej łapać. Gdy już to zrobisz dostaniesz trzy gwiazdki policyjne. Potem tylko jedź przemalować się do Pay ‘n’ Spray i wróć na Grove Street.

3. Robbing Uncle Sam
Nagroda: Respect +

Zabierz Rydera do magazynu federalnych w dokach. Następnie musisz otworzyć bramę, by twój przyjaciel mógł wjechać. W tym celu wystarczy przeskoczyć murek i zabić stojącego przy nim żołnierza. Niestety nie będzie on sam, ponieważ pojawi się ich znacznie więcej. Gdy już ich zastrzelisz zniszcz panel kontrolny do bramy, dzięki czemu brama się otworzy. Niestety to nie koniec twoich problemów z żołnierzami. Będziesz ciągle musiał ich rozstrzeliwać, gdyż non stop będą pojawiali się nowi. Następnie zniszcz kolejny panel od bramy, tym razem na budynku. Kolejnym etapem misji będzie wejście do wózka widłowego i zapakowanie sześciu skrzynek do ciężarówki Rydera. Cztery będą w magazynie a dwie obok. Uważaj jednak na pasek życia kumpla, ponieważ on ciągle będzie walczył z żołnierzami. Pomagaj mu, co jakiś czas. Skrzynki możesz na wózek brać nawet dwie, ale trzeba wcelować równiutko w środek. Gdy już zapakujesz do ciężarówki wszystkie skrzynki będziesz musiał odwieść je na plac u Emmet’a. W drodze powrotnej będą cię ścigali wojskowi, więc uważaj. Ryder będzie mógł w nich rzucać skrzynkami, jednak to nie wiele daje. Gdy dojedziesz na miejsce skończysz zadanie.
Podziel się
oceń
1
1

komentarze (8) | dodaj komentarz

środa, 18 października 2017

Licznik odwiedzin:  332 734  

Kalendarz

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Archiwum

O moim bloogu

Wszystko o grze san andreas

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 332734

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Pytamy.pl